Ланкобудування (Linkbuilding)

Ланкобудування (англ. linkbuilding), також зовнішнє SEO, або зовнішня пошукова оптимізація – комплекс заходів, спрямований на те, щоб здобувати вхідні посилання для цільового сайту. Вочевидь, вислідні вхідні посилання (хоча не завжди так вдається).

Ланкобудування – фундаментальний набір технік, необхідний для того, щоб оптимізувати сайт для пошукових систем. Позаяк вхідні посилання – чи не найваговитіший фактор ранжування в Ґуґлі, потрібно активно будувати ланки з зовнішніми сайтами.

Що треба знати перш ніж ланкобудувати?

Варто осередитися на дотичних сайтах, а саме авторитетних сайтах з вашої галузі чи то пак тематики.

На таких сайтах намагатися здобути вхідні посилання з тіла сторінки, себто з основного вмісту (і то дотичного) сторінки, що його читають/дивляться користувачі.

Посилання в біо автора, підвалах сайтів, бічних панелях мають набагато меншу цінність.

Також посилання мають бути розміщені природньо (editorially placed links). Тобто в місці тексту, де вони мають сенс, питомі, і звісно ж потрібні користувачам, читачам/глядачам контенту.

Ланкобудування і УАнет

Варто розуміти, що наш інтернет не такий великий як англонет. Конкуренція менша, але й дотичних авторитетних сайтів набагато менше. Нішевих сайтів може й геть не бути ще.

Та журитися зовсім не варто. Варто радіти.

В українському інтернеті маєте величезні можливості. Створюйте авторитетний нішевий сайт самі. От як я Artemis.


Повернутися до Глосарію

Artemis.in.ua scroll to top