Політика приватності

Ця політика приватності висвітлює засади того, яку інформацію сайт Artemis.in.ua (далі – ми) збирає про вас, як ми використовуємо цю інформацію і якою може бути взаємодія між нами щодо використання інформації про вас.

Збір інформації через ваш веб-переглядач

Сайт зберігає деяку інформацію на вашому комп’ютері у вигляді Реп’яшків (Cookies).

Сайт використовує сервіс Google Analytics, який надається компанією Google, і сервіс Quantcast для детальної анонімної статистики відвідувачів Сайту.

Сайт зберігає добровільно надані через відповідні форми підписки емейл-адреси, які часом використовує для розсилки нових публікацій з сайту.

Використання персональної інформації

Ми використовуємо персональну інформацію про користувачів Сайту для досліджень, спрямованих підвищити якість роботи Сайту, повноту та оперативність задоволення інформаційних потреб користувачів.

Також ми використовуємо добровільно надані емейл-адреси для розсилки анонсів нових публікацій з сайту.

Безпека збереження даних

Ми не зберігаємо жодних особистих даних користувачів, окрім емейл-адрес.

Всі анонімні дані, надані сервісами інтернет-аналітики, зберігаються на акаунтах відповідних сервісів, вхід до яких захищений паролем.

Ми не передаємо і не продаємо статистичні дані та емейл-адреси жодним третім компаніям. Тим не менш, ми не можемо повністю гарантувати, що ця інформація буде захищена від будь-якого несанкціонованого доступу, втрати внаслідок непереборних сил, неправильного використання чи зміни, таким чином не несемо відповідальності за безпеку інформації, наданої користувачами та сервісами аналітиками.

Про цю політику приватності

Вище викладене – політика приватності Сайту, яка діє у цей час. Ми залишаємо за собою право вносити зміни до цієї політики в будь-який час без попереднього повідомлення. Будь-які зміни в цій політиці будуть розміщені на цій сторінці.

Ця політика приватності відноситься лише до інформації, яку ви надаєте при відвідуванні цього сайту. Умови цієї політики приватності не розповсюджуються на інформацію, отриману нами у будь-який інший спосіб.

Сайт містить посилання на інші сайти, які знаходяться поза нашим контролем. Інші веб-сайти, на які є посилання на сторінках цього сайту, можуть мати політику приватності, яка відрізняється від наведеної вище. Ми рекомендуємо вам перевіряти політику приватності кожного сайту, який ви відвідуєте, перш ніж надавати їм будь-яку інформацію про вас.

Artemis.in.ua scroll to top