Про блоґ

Артеміс – блоґ про інтернет-маркетинг і все, що з цим пов’язано: SEO, SMM, контент маркетинг та інше.

Блоґ персональний, створений і ведеться однією людиною.

Про автора

Раз тут треба написати про мене, буду хвастатися на повну.

Мене звати Артем. Скоро буде десяток років, як я працюю в інтернет-маркетингу. Перепробував себе в різних ролях: копірайтера, SMM-ника, SEO-шника, PR-ника – що зрештою став Digital Marketing Specialist. І надаю консультації по просуванню сайтів і брендів.

Я вирішив вести цей блоґ, щоб поділитися знаннями/досвідом, цікавинками з професійного щодення. Себе показати. Ну і, звісно – як бачите, блоґ нашою українською мовою – розвивати рідненький ЮАнет.

Загалом, я маю широке коло інтересів. Потроху вчуся кодити. Займаюся хатха-йогою. Затятий користувач Лінукса (даруйте, ҐНУ/Лінукса) і прихильник ідеології вільного джерела (open source).

А моя давня пристрасть – читати і писати. Так-так, саме красне письменство.

І якщо ви зараз подумали “графоман”, то мушу заперечити твердими посиланнями: наприклад, мене публікували в журналах “Дзвін” і “Соборна вулиця”, а про тексти добре відгукнулися Тарас Прохасько та Юрій Винничук. Ну, і пошлюся на архів текстів і авторську сторінку на ФБ, де публікую тексти онлайн. (У всякому разі не хвилюйтесь, на цей блоґ я викладати такі речі не планую.)

Назва блоґу

Ἄρτεμις (давньогрецька, читається Артеміс, наголос на А), українською Артеміда – давньогрецька богиня, покровителька полювання, дикої природи, диких тварин і цноти.

Чи не хороший моральний орієнтир для маркетингу? Полюй серед “дикої” невизначеної авдиторії на клієнтів, тільки не забувай про етику й чесну комунікацію.

В деяких місцях (Мала Азія, Месопотамія) Артеміда також ототожнювалася з Матір’ю-Природою. Тож, асоціація теж добра – провадьте активний але етичний маркетинг, і ваш бізнес розродиться поживними плодами.

А ще Artemis – англійський варіант українського імені Артем. 🙂

Контакти

Мене можна знайти майже в будь-якій соцмережі, а також у популярних месенджерах.

Найчастіше використовую:

Твітер@artem_bebyk

Телеграм – @bebyk

Редіт/u/bebyk

Фейсбук – Артем Бебик

Ліцензія

ліцензія creative commons by 4.0 блоґ про інтернет-маркетинг SEO Artemis

На весь вміст блоґу (включаючи медіа на кшталт зображень) розповсюджується ліцензія Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0).

Це означає: будь-хто може копіювати, розповсюджувати й навіть видозмінювати вміст блоґу Artemis.in.ua (наприклад, брати мої статті за основу) за умови, якщо зазначить ліцензію та джерело оригіналу. Мене влаштує хоч би посилання на блоґ, але краще – на веб-сторінку, з якої взято матеріал.

Якщо ви видозмінили матеріал, то мусите зазначити про зміни (наприклад, “я переклав статтю блоґу Artemis білоруською мовою”).

Artemis.in.ua scroll to top